• Dzień Chłopca w klasach I-III

• Dzień ten obchodzony przez dzieci i młodzież w przedszkolach i szkołach. Dla nas to też była okazja do złożenia życzeń i wręczenia drobnego upominku kolegom z klasy pierwszej, drugiej i trzeciej.  Robiliśmy śmieszne zdjęcia z sumiastymi wąsami.  W tym wyjątkowym dniu spróbowaliśmy zmierzyć się z odwiecznym problemem wszystkich mężczyzn: „Jak zawiązać krawat?” Prawdziwy krawat. Na pamiątkę wszyscy chłopcy zabrali do domu pamiątkowy krawat z napisem „Super Chłopak”.

• Dzień Chłopaka

• Jak co roku w każdej klasie obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Były życzenia od dziewcząt, słodkie upominki od SU, a także pizza, przy degustacji której ten dzień postanowili świętować nasi uczniowie. Uśmiechy na twarzach męskiej części społeczności szkolnej świadczą o tym, że dzień należał do udanych i zostanie z pewnością zapamiętany.