• DORASTANIE Z KSIĄŻKĄ

Kontynuujemy w roku szkolnym 2019/2020 projekt "Dorastanie z książką"

ZAPRASZAMY   PONOWNIE

do oglądania i słuchania fragmentów książek  czytanych  przez rodziców, nauczycieli i innych na naszej stronie internetowej.

https://youtu.be/MfJG7gE0q7k _czytał pan Marcin Pankowski-posłuchaj

" LUBIĘ CZYTAĆ W ŚWIĘTA"

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia przygotowaliśmy dla Was miłą niespodziankę w ramach projektu „Dorastanie     z książką”. Ksiądz proboszcz parafii Boruszyn – Marek Jański przypomni nam prawdziwą historię Świętego Mikołaja. Przeczyta fragmenty książki „Święty Mikołaj z Miry” Elizy Piotrowskiej z serii „Święci uśmiechnięci”. Okazuje się, że ze świętymi też można się pośmiać, a przy okazji brać z nich przykład.Posłuchajcie rymowanej opowieści o życiu Św. Mikołaja z Miry, który z radością obdarowywał innych i uważał, że dużo milej jest zrobić komuś prezent, niż go dostać.Zachęcamy do rodzinnego wysłuchania wspanialej książki.

https://youtu.be/IFQ9oXit2IM_czytał ksiądz proboszcz parafii Boruszyn – Marek Jański - posłuchaj

https://youtu.be/R1i8_5s-S_0 _czytała pani Marta Jagodzińska - posłuchaj

L. FrieskeL. Moszczyńska, H. Nowak

„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa,

jaką ludzkość sobie wymyśliła”

Kampania „ Cała Polska czyta dzieciom”

XVIII OGÓLNOPOLSKI

TYDZIEŃ CZYTANIA DZIECIOM

WYCHOWANIE PRZEZ CZYTANIE

DORASTANIE Z KSIĄŻKĄ

O3 – 10 czerwca 2019 roku

Czytanie dzieciom to pełen ciepła cykl, w którym rodzice, nauczyciele

będą czytać dzieciom ulubione książki.

do oglądania i słuchania OTCD codziennie na naszej stronie internetowej.

L. FrieskeL. Moszczyńska, H. Nowak

DROGIE DZIECI! DROGA MŁODZIEŻY!

Ten dział naszej strony internetowej przygotowaliśmy właśnie dla Was.

Możecie tutaj posłuchać fragmentów książek, które specjalnie dla Was czytają rodzice i nauczyciele.                                                                   Zapraszamy do posłuchania fragmentów książek: