Uroczyste zakończenie roku szkolnego jak zawsze było wyjątkowym wydarzeniem, które zgromadziło uczniów, nauczycieli, rodziców. Apel obfitował w serdeczne podziękowania, ciepłe życzenia oraz słowa uznania za całoroczną pracę i osiągnięcia uczniów. Podczas uroczystości wręczono nagrody i wyróżnienia za bardzo dobre wyniki w nauce. Pani Dyrektor wręczyła także Omnibusy i Omnibusiki uczniom, którzy wypracowali najwyższe średnie ocen i swoją systematycznością oraz zaangażowaniem zasłużyli na wyjątkowe wyróżnienie. W tym gronie znaleźli się: Alan Rogula, Stanisław Wieczorek, Wojciech Hyjek, Emilia Kostyk, Michalina Mazur, Gabriela Pertek, Aleksandra Wardęga, Wiktoria Zielsdorf, Julia Lewandowska, Wiktoria Pertek i Mateusz Nawrot. Tytuł Najlepszego Absolwenta Szkoły otrzymała Julia Agnieszka Lewandowska, której wieloletnia, sumienna praca oraz imponujące osiągnięcia zostały docenione przez społeczność szkolną. Nagrodę za 100% frekwencję otrzymali Fabian i Lena Grabiccy. Posiadaczami tegorocznych świadectw z czerwonym paskiem zostali: Emilia Kostyk, Julia Kraft, Nadia Kucharska, Wojciech Sell, Marcel Szudera, Nikola Poznań, Michalina Mazur, Dorota Nikodem, Lena Kunca, Lena Cieluszek, Julian Surma, Gabriela Pertek, Nadia Kucharska, Julianna Rakoczy, Fabian Grabicki, Daria Drob, Aleksandra Wardęga, Wiktoria Zielsdorf, Marta Jur, Zofia Molska, Aleksandra Kulka, Julia Lewandowska, Aleksandra Siodła, Wiktoria Pertek, Aleksander Sołtysiak i Mateusz Nawrot. Swoje nagrody za dobre wyniki w nauce otrzymali także: Józefina Rajek, Stanisław Pawlęty, Stanisław Budner i Lena Grabicka. Najbardziej wzruszającym momentem uroczystości było pożegnanie tegorocznych absolwentów, którzy po latach nauki opuszczają mury szkoły, rozpoczynając nowy etap swojej edukacyjnej drogi. Nie zabrakło wspomnień, podziękowań i życzeń powodzenia w realizacji marzeń oraz osiąganiu kolejnych sukcesów. Humorystycznym akcentem apelu było wręczenie przez młodszych kolegów i koleżanki „Złotych Ósemek”. Te wyjątkowe, pełne życzliwości i humoru wyróżnienia trafiły do absolwentów, wywołując wiele uśmiechów i gromkie brawa.
Był to niewątpliwie dzień pełen radości, wzruszeń i dumy z osiągnięć całej szkolnej społeczności.